KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13809212

nr 1380 9212

Th Lindh. Signerad, daterad 90, fiskeläge, duk på pannå, 64x90cm, yttermått inklusive ram: 86x110cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 februari 2021
kl 18:28:56

19/2 13:16:46 1      Vinnande bud